top of page

HLAVNÍ TŘÍDA

Středobodem letošního Festivalu v ulicích je porubská Hlavní třída a přilehlé ulice a dvory. Od Havanské, přes Alšovo náměstí a kruhový objezd až po ulici Spojů proměníme společně Porubu v bezpečný areál plný hudby, pouličního umění, zábavy a dobré nálady.

V horní části Hlavní třídy najdete buskingovou scénu č. 3, na které se během soboty a neděli vystřídají pouliční umělci z Itálie, Japonska, Argentiny, Španělska či Austrálie. Pod Alšovým náměstím najdete oblíbené porubské Sdílko a Design zónu - ideální místo pro nákup malého festivalového suvenýru nebo dárku. O něco níže pak vstoupíte do Africké zóny, kterou ovládne RobotGuy z Konga a africké tance.

COO-2017-DESIGN-ZONA-CTVRTEK25.jpg
DESIGN ZÓNA

I letos na Festivalu v ulicích najdete rukodělné výrobky, oblečení, šperky, doplňky od originálních českých tvůrců. Pečlivě jsme pro vás vybrali ty nejšikovnější s nejkrásnějším designem.

Udělejte si na festivalu radost, doneste si domů milou vzpomínku a podpořte české zlaté ručičky nákupem v naší Design zóně.

Senegalské tance
AFRICKÁ ZÓNA

Africké rytmy a tamní nespoutaná energie se nese Festivalem v ulicích téměř každý rok. Ani letos tomu nebude jinak.

 

Kromě tradičním afrických tanců v podání skupiny BaToCu najdete v Africké zóně také Danniela Toyu, neboli RobotGuye z Konga s jeho show Robot Dance Orchestra. Během celého víkendu se zde také budete moci zapojit do společné výroby festivalového robota.

IMG_1470.JPG
SDÍLKO

Ve Sdílko zóně se představí prodejci, které znáte z oblíbené pop-up expozice Sdílko. Těšit se můžete na představení a produkty neziskových organizací, originální tisky s porubskou tematikou nebo módní doplňky vyrobené lokálními prodejci.

 

Pro konkrétní přehled prodejců sledujte Facebook Sdílka.  

bottom of page