top of page
chobotnice_background.png

Pouliční umělci, nebo-li buskeři ovládnou Hlavní třídu a přilehlé dvory! Přesvědčte se na vlastní oči a uši, že busking není jen o kytaristech na nárožích. Festival v ulicích vám i letos představí ty nejlepší z českých i zahraničních mistrů pouliční hudby, ale i akrobacie, pantomimy či komedie.

Jako každý rok Festival v ulicích oživí Ostravu hudbou z celého světa. Letos již podruhé rozproudíme zábavu na porubské Hlavní třídě a v přilehlém okolí ! Můžete se těšit rovnou na dvě hudební scény a to na Alšově náměstí a v oblasti tzv. Floridy.

 

NOVINKA! V nedalekém Domě kultury Poklad souběžně s Festivalem v ulicích proběhne také největší český showcase festival Czech Music Crossroads, v rámci kterého zde vystoupí 16 zástupců současné world music, jazzu a alternativy. Prohlédněte si program a navštivte zcela zdarma také některý z těchto koncertů. 

I letos se budete moci v ostravských ulicích vypravit do pohádkových světů fantazie, žasnout nad uměním chůdařů a akrobatů a obdivovat důmyslné kostýmy všudypřítomných fantaskních postav. Tanec, divadlo, pohádky a festivalové průvody oživí Porubu už na přelomu června a července!  

Busking
Koncerty
Tanec a Divadlo
bottom of page