top of page

DOPROVODNÝ PROGRAM

Hlavolamy.jpg
vsb-tuo-ochranna-zona-cz.png
ZÓNA VŠB-TUO

Učíme studenty a děláme vědu. Také si rádi hrajeme a pod heslem ZLEPŠI SI TECHNIKU vysvětlujeme, kde a jak technika pomáhá člověku.

Fakulta strojní předvede fenomén dnešní doby 3D tisk. Na vlastních modelech vám ukáží, co a jak z plastu a kovu tisknou. 

S Fakultou stavební objevíte krásy a tajemství architektury.

V sekci Fakulty materiálově-technologické si budete moci zahrát soutěže a kvízy na téma Manager 4.0 - co obnáší být manažerem v současnosti?

Dále si budete moci zkusit rozsvítit žárovku nebo ohřát vodu šlapáním na kole a uvědomit si tak, že na elektrické energii jsme totálně závislí. A v neposlední řadě si jako správní technici procvičíte mozek i ruce s velkoprostorovými dřevěnými hlavolamy

ROZKOŠ BEZ RIZIKA
2.jpg

Testujeme veřejnost na HIV!

ROZKOŠ bez RIZIKA nemůže na Festivalu v ulicích chybět. V naší mobilní poradně budeme všem návštěvníkům festivalu nabízet testování anonymně, bezplatně a s výsledkem do 15 minut. Ověřit si svůj zdravotní stav můžete díky odběru jediné kapky krve z prstu. Můžete se za námi přijít i poradit o správném používání prostředků prevence, bezpečnějším sexu a pohlavně přenosných nemocech.

Víte, kdo je ROZKOŠ bez RIZIKA? Tato organizace se již více jak 30 let snaží zlepšovat postavení sexuálních pracovnic a pracovníků a snižovat rizika, která s sebou práce v sexbyznysu přináší.

 

Více na www.rozkosbezrizika.cz
Facebook: https://www.facebook.com/RozkosbezRizikaOfficial
Instagram: https://www.instagram.com/rozkosbezrizika/

bottom of page