top of page

DĚTSKÁ ZÓNA

RADOST V PÍSKU
RADOST V PÍSKU - foto 2.jpg

Vyzkoušejte si kreativní tvorbu obrázků pomocí barevného písku.

 

V zóně Radost z písku najdete šablony s vyřezanými obrázky motivů zvířátek, krajin, postaviček, výukových motivů a mandal. Ze šablony se odlepí jednotlivé vyřezané dílky obrázku a na lepicí plochu se vysype barevný písek. Písek, šablona a vaše představivost vytvoří jedinečné obrazy, které přináší uklidnění a radost.

 

Práce s pískem rozvíjí jemnou motoriku, soustředění a kreativitu. Pískování probouzí dětskou tvořivost v každém z nás.

HLEDÁME RODIČE
HLEDÁME RODIČE - foto 1.jpg

I letos budeme součástí Festivalu v ulicích a budeme zde opět hledat náhradní rodiče pro děti, o které se nemohou či nechtějí starat jejich původní rodiče.

 

Stánek připravila Nadace J&T s ostravskou neziskovou organizací Spolu pro rodinu, z. s. a dozvíte se v něm vše, co vás o pěstounské péči zajímá. Jste srdečně zváni!

 

Dospělým se budou věnovat sociální pracovníci nebo přímo zkušení pěstouni, zatímco pro děti je přichystaný zábavný program. Najdete zde skákací hrad, mini ping-pong nebo malování na obličej a šikulové si budou moci v dílničce pod vedením kreativních instruktorů vyrobit vlastní ozdobu.

BALÓNEK - foto 1.jpg
BALÓNEK

Hlavním tématem stánku Balónku bude vytváření vlastních „zvířátek-mazlíčků“. Máme pro děti připraveny postavičky zvířátek vyrobené (i naplněné) z hypoalergenního materiálu a děti si je pak samy pěkně vyzdobí. Dále budeme malovat, skládat, vyplňovat kvízy atd. S námi se rozhodně nudit nebudete, pro každého malého šikulu budeme mít samozřejmě malou odměnu a balónek do ruky také nebude chybět…

283600474_2817535348552321_3506676205362021513_n.jpg
ZÓNA NÁKUPNÍHO CENTRA GÉČKO

Také Géčko ​je součástí festivalu! Budeme společně tvořit veselé medúzy, navštíví nás maskoti Gery a Šery a budete si moci odpočinout v géčkové chilli-out zóně.

bottom of page