top of page

DĚTSKÁ ZÓNA

RADOST V PÍSKU - foto 2.jpg
RADOST V PÍSKU

Vyzkoušejte si kreativní tvorbu obrázků pomocí barevného písku.

 

V zóně Radost z písku najdete šablony s vyřezanými obrázky motivů zvířátek, krajin, postaviček, výukových motivů a mandal. Ze šablony se odlepí jednotlivé vyřezané dílky obrázku a na lepicí plochu se vysype barevný písek. Písek, šablona a vaše představivost vytvoří jedinečné obrazy, které přináší uklidnění a radost.

 

Práce s pískem rozvíjí jemnou motoriku, soustředění a kreativitu. Pískování probouzí dětskou tvořivost v každém z nás.

www.radostvpisku.cz

IMG_20220625_174135-1.jpg
MINDOK

Přijďte se podívat, vyzkoušet si a ochutnat veselý svět společenských deskových her od firmy MINDOK, která již od roku 2007 přináší ty nejoblíbenější hry na trhu.

Můžete se těšit na prezentaci her z řady populárních SMART her pro jednoho hráče, na postřehové a paměťové hry, u kterých si vyzkoušíte svou rychlost i bystrost nebo na kvízové a párty hry jako jsou Desítka nebo Krycí jména. Pro zvídavé bude připravena řada 50 přírodních expedic, u nichž se něco dozvíte a zároveň se skvěle pobavíte.

MINDOK jsou připraveni na celou rodinu a zabaví se s nimi opravdu každý! Jejich hry jsou totiž určeny pro všechny věkové kategorie již od 2 let! 

BALÓNEK - foto 1.jpg
BALÓNEK

Hlavním tématem stánku Balónku budou tvůrčí dílničky, ve kterých si můžou malí i velcí vytvořit džínová srdíčka nebo zdobit barevné látkové pytlíčky. Dále budeme malovat, skládat, vyplňovat kvízy atd.

 

S Balónkem se rozhodně nudit nebudete. A balónek do ruky samozřejmě také nebude chybět.

www.balonek.cz

bottom of page