top of page
chobotnice_background.png

Pouliční umělci, nebo-li buskeři ovládnou Hlavní třídu a přilehlé dvory! Přesvědčte se na vlastní oči a uši, že busking není jen o kytaristech na nárožích. Festival v ulicích vám letos představí ty nejlepší z českých i zahraničních mistrů pouliční hudby, ale i akrobacie, pantomimy či komedie.

KONCERTY

Jako každý rok Festival v ulicích oživí centrum Ostravy hudbou z celého světa, letos poprvé však vlijeme život do ulic porubských! V nové lokalitě se můžete těšit na koncerty českých i zahraničních kapel a sólistů různorodých žánrů od folkloru až po současné hvězdy.  

TANEC A DIVADLO

I letos budete v ostravských ulicích moci rozvlnit boky v rytmu latinskoamerických tanců, zasmát se s mistry humoru nebo žasnout na uměním akrobatů. Poslední červnový víkend bude patřit živé kultuře, která pobaví dospěléděti   

SKUTEČNÁ LIGA

Už pátým rokem se na Festivalu v ulicích představí vítězové největší české hudební soutěže v živém hraní Skutečná liga. Jsme moc rádi, že můžeme být znovu součástí tohoto projektu, který objevuje nové talenty, podporuje jejich rozvoj a motivuje mladé věnovat se tvůrčímu a smysluplnému trávení volného času.

Busking
Koncerty
Tanec a Divadlo
skutecna_liga_znak_zluty.png
bottom of page