top of page

DOPROVODNÝ PROGRAM

TAOISTICKÉ TAI CHI
P1050285(1).JPG

Pohybové umění Taoist Tai Chi™ vychází z přesvědčení starověkých Číňanů, že skutečného zdraví lze dosáhnout, pokud jsou tělo, mysl a duch ve vzájemné harmonii.

 

Přijďte objevit sestavu 108 pohybů, které kombinují zdraví prospěšné rotace páteře s jemným potahování. Praktikování Taoist Tai Chi™ je meditací v pohybu, která snižuje stres a pomáhá najít radost.

NEW_2017_FLKTTC-Single-Logo-1.png
OPEN AIR TANČÍRNA KIZOMBY A ZOUKU 

Kizomba Ostrava a Zouk Ostrava vám přinášejí jedinečnou příležitost zažít OPEN AIR tančírnu na Hlavní třídě!
 

V pátek 30.6. se můžete těšit na horké latinskoamerické a africké rytmy, které vám rozproudí krev v žilách. Ať už jste zkušený tanečník nebo úplný nováček, jistě zde najdete své místo. Můžete přivést partnera, kamarády nebo se jen tak přidat a poznat nové lidi.


Na 17:00 je připraven workshop Kizomby pro začátečníky, kde se naučíte základy tohoto Angolského tance. Tančírna začíná hned po workshopu v 17:30 a bude pokračovat dokud budeme mít sílu tančit.

 

Nechte  se unést rytmy Kizomby, Zouku, Salsy a Bachaty a užijte si nezapomenutelný zážitek!

ROZKOŠ BEZ RIZIKA
2.jpg

Testujeme veřejnost na HIV!

ROZKOŠ bez RIZIKA nemůže na Festivalu v ulicích chybět. V naší mobilní poradně budeme všem návštěvníkům festivalu nabízet testování anonymně, bezplatně a s výsledkem do 15 minut. Ověřit si svůj zdravotní stav můžete díky odběru jediné kapky krve z prstu. Můžete se za námi přijít i poradit o správném používání prostředků prevence, bezpečnějším sexu a pohlavně přenosných nemocech.

Víte, kdo je ROZKOŠ bez RIZIKA? Tato organizace se již více jak 30 let snaží zlepšovat postavení sexuálních pracovnic a pracovníků a snižovat rizika, která s sebou práce v sexbyznysu přináší.

 

Více na www.rozkosbezrizika.cz
Facebook: https://www.facebook.com/RozkosbezRizikaOfficial
Instagram: https://www.instagram.com/rozkosbezrizika/

VŠB-TUO na akcích.jpg
ZÓNA VŠB-TUO

Učíme studenty a děláme vědu. Také si rádi hrajeme a pod heslem ZLEPŠI SI TECHNIKU vysvětlujeme, kde a jak technika pomáhá člověku.

bottom of page